Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do składania wniosków w tegorocznej edycji konkursu dla polskich organizacji pozarządowych.

Aplikuj na polsko-niemieckie warsztaty dziennikarskie “Judaizm wczoraj i dziś”. Pisz, badaj i odkrywaj  z grupą młodych dziennikarzy z Polski i Niemiec.

EU-Australia Leadership Forum organizuje w dniach 18-22 listopada 2018 roku w Brukseli Emerging Leaders Forum.

Wszystkim studentom polecamy konkurs o „Nagrodę Schenkera” za najlepsze prace dyplomowe o tematyce związanej z dziedzictwem Żydów polskich.

W dniach 17-19 września zapraszamy na międzynarodową konferencję “Friends, Foes and Familiar Strangers: Reassessing Actorness in Times of the Global (Dis)Order”.

"Zakręć się na karierę" realizowane jest przez studentów prawa i ekonomii z UJ w ramach ogólnopolskiej Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego „Słowacja – bliska i ciekawa”.

Samorząd strategią dla przyszłości – to hasło IV Europejskiego Kongresu Samorządów, który odbędzie się w Krakowie w dniach 26-27 kwietnia.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do II edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii.

Jako partnerzy merytoryczni serdecznie zapraszamy na konferencję Spring Agora Kraków, która odbędzie się w Krakowie w dniach 24-29 kwietnia.

Do 10 kwietnia trwa rekrutacja kandydatów na stanowiska merytoryczne (AD5) prowadzona przez Europejskie Biuro Doboru  Kadr  (EPSO).

Kształtuj z nami przyszłość Europy - pod takim hasłem Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) 15 marca w godz. 16:00-20:00 organizuje targi pracy online.

23 listopada zapraszamy na XIX Tatrzańskie Forum Gospodarcze organizowane przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą z Zakopanego.

Festiwal Filmowy „Open Eyes to Fair Trade” odbędzie się w Forum Przestrzenie Kraków w dniach 14-15 listopada. Wstęp jest bezpłatny!

Zapraszamy na X Konferencję Krakowską pt. "MałoPolska - globalne wyzwania, regionalne rozwiązania", która odbędzie się w dniach 6-7 listopada.

W dniach 17-18 listopada odbędzie się Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI) dotyczący przedsiębiorczości i innowacji w biznesie.