Konferencje

Zapraszamy do relacji z konferencji "Prawa człowieka: gdzie kończy się prawo a zaczyna polityka (i vice versa)?", która odbyła się 26 października w Krakowie.

W piątek 26 października o godz. 16:00 zapraszamy na konferencję "Prawa człowieka: gdzie kończy się prawo, a zaczyna polityka (i vice versa)?".

Zapraszamy na konferencję Geopolityczne gry na wschodzie europy: Kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści? 25 kwietnia o 15:00 w Hotelu Europejskim.

26 lutego zapraszamy na debatę "Unia Europejska - stan gry" na temat aktualnej kondycji UE i skutków dla polskiej polityki zagranicznej.

1 grudnia zapraszamy na międzynarodową konferencję "W cieniu Rosji i Nord Stream? Bałtyckie wyzwania geopolityczne".

28 września w Hotelu Europejskim odbyła się konferencja pt. ,,Niemcy po wyborach – lekarz Unii Europejskiej czy pacjent o nietypowych objawach?”.

Zapraszamy na konferencję pt. "Niemcy po wyborach: lekarz Unii Europejskiej czy pacjent o nietypowych objawach?", która odbędzie się 28 września.

31 maja w Centrum Edukacyjnym IPN w Krakowie odbyła się konferencja: "Polityka historyczna - aspekty międzynarodowe".

Zapraszamy na konferencję "Polityka historyczna - aspekty międzynarodowe", która odbędzie się 31 maja o godz. 16:00.

Debata publiczna poświęcona polsko-węgierskiej współpracy politycznej i jej znaczeniu dla Unii Europejskiej.

Relacja z konferencji pt. "Miejsce państw Grupy Wyszehradzkiej w zmieniającej się UE. Szanse i zagrożenia".

Relacja z dyskusji pt. "Co dalej z Zachodem? Europa po kryzysie imigracyjnym", która odbyła się 7 września 2016 r. w Hotelu Europejskim.