Spotkania

,,Nic nie smakuje tak jak wolność. Jak katalońska wolność…’’. Tymi słowami dr Agnieszka Grzechynka chwyciła za serce przybyłą do RODM Kraków publiczność.

W poniedziałek 16 października w RODM Kraków odbyło się spotkanie inaugurujące Ogólnopolski Tydzień Dyplomacji w Krakowie.

25 września w RODM Kraków miała miejsce dyskusja pt. ,,Korea Północna – na skraju konfliktu zbrojnego?”.

25 lipca mieliśmy przyjemność gościć uczestników programu Intercultural Dialogue na spotkaniu, którego tematem przewodnim była demokracja.

W poniedziałek 24 lipca w księgarni De Revolutionibus. Books&Cafe odbyło się spotkanie z dr hab. Renatą Czekalską (IBiDW UJ).

30 maja odbyło się seminarium prowadzone przez dr Małgorzatę Stefanowicz, które dotyczyło metod prowadzenia polityki polonijnej.

Spotkanie z dr. Łukaszem Fyderkiem poświęcone ocenie sytuacji na bliskim wschodzie i perspektywach dla regionu.

Relacja ze spotkania z redaktor Dominiką Ćosić (TVP Info, "Do Rzeczy") o polityce Unii Europejskiej w kontekście kryzysu imigracyjnego.

Relacja z kolejnej odsłony cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej?", która odbyła się 26 października.

Spotkanie z red. Piotrem Legutko (TVP Kraków) pt. "Rola mediów we współpracy międzynarodowej" odbyło się 25 sierpnia.

Dyskusja "NATO w obliczu wyzwań" z udziałem dr. Michała Kuzia (Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego) oraz red. Juliusza Sabaka (Defence24.pl).