Spotkania

We wtorek 20 lutego w siedzibie RODM odbyło się spotkanie  dotyczące stosunków polsko-żydowskich na przestrzeni lat.

W poniedziałek 29 stycznia mieliśmy przyjemność porozmawiać o potencjale Polski jako niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ.

31 stycznia odbyło się seminarium na temat stosunków politycznych między Polską a Niemcami oraz deklaracją o niestosowaniu przemocy z 1934 r.

We wtorek 30 stycznia odbyło się seminarium na temat współpracy Polski i Chin w ramach Belt and Road Initiative, które poprowadził dr Piotr Bajor.

,,Nic nie smakuje tak jak wolność. Jak katalońska wolność…’’. Tymi słowami dr Agnieszka Grzechynka chwyciła za serce przybyłą do RODM Kraków publiczność.

W poniedziałek 16 października w RODM Kraków odbyło się spotkanie inaugurujące Ogólnopolski Tydzień Dyplomacji w Krakowie.

25 września w RODM Kraków miała miejsce dyskusja pt. ,,Korea Północna – na skraju konfliktu zbrojnego?”.

25 lipca mieliśmy przyjemność gościć uczestników programu Intercultural Dialogue na spotkaniu, którego tematem przewodnim była demokracja.

W poniedziałek 24 lipca w księgarni De Revolutionibus. Books&Cafe odbyło się spotkanie z dr hab. Renatą Czekalską (IBiDW UJ).

30 maja odbyło się seminarium prowadzone przez dr Małgorzatę Stefanowicz, które dotyczyło metod prowadzenia polityki polonijnej.

Spotkanie z dr. Łukaszem Fyderkiem poświęcone ocenie sytuacji na bliskim wschodzie i perspektywach dla regionu.

Relacja ze spotkania z redaktor Dominiką Ćosić (TVP Info, "Do Rzeczy") o polityce Unii Europejskiej w kontekście kryzysu imigracyjnego.

Relacja z kolejnej odsłony cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej?", która odbyła się 26 października.

Spotkanie z red. Piotrem Legutko (TVP Kraków) pt. "Rola mediów we współpracy międzynarodowej" odbyło się 25 sierpnia.

Dyskusja "NATO w obliczu wyzwań" z udziałem dr. Michała Kuzia (Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego) oraz red. Juliusza Sabaka (Defence24.pl).