Warsztaty

Letnia Szkoła Dyplomacji to cykl seminariów, warsztatów, spotkań i wykładów skupionych wokół historii polskiej dyplomacji, praktycznych aspektów pracy w dyplomacji oraz bieżącej sytuacji politycznej, organizowany przez Ośrodek Myśli Politycznej w ramach projektu Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie 2019-2021.

Zapraszamy na szkolenie z podstaw protokołu dyplomatycznego, savoir-vivre i komunikacji międzykulturowej 20 grudnia o godz. 14:00.

Po raz drugi zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych międzynarodową polityką do rejestracji na seminarium analityczne.

Zapraszamy do udziału w 2. edycji Letniej Szkoły Dyplomacji, która odbędzie się w Krakowie w dniach 30 lipca - 3 sierpnia br.

Zapraszamy na szkolenie "Savoir-vivre i elementy protokołu dyplomatycznego w działalności samorządowej”, które odbędzie się 5 czerwca w Skawinie.

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych międzynarodową polityką do rejestracji na półroczne seminarium analityczne.

Zapraszamy na szkolenie na temat praktycznych możliwości pozyskania funduszy na realizację projektów dotyczących współpracy rozwojowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Dyplomacji, skierowanej do uczniów i studentów, która odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Krakowie.

29 maja w siedzibie RODM Kraków odbyły się warsztaty dla studentów "Polityka zagraniczna w Internecie", prowadzone przez dr. Błażeja Sajduka.

Dnia 19 marca 2017 roku miały miejsce warsztaty wprowadzające w tematykę analizy danych z zakresu stosunków międzynarodowych.

W Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej w Krakowie odbyły się całodzienne warsztaty dotyczące pisania tekstów analitycznych.

Warsztaty w ramach projektu „Małopolska - brama do współpracy regionalnej w Europie Środkowej”.

Relacja z warsztatów dotyczących analizy danych z zakresu stosunków międzynarodowych, które poprowadził dr Błażej Sajduk.

Relacja ze szkolenia z podstaw protokołu dyplomatycznego, savoir-vivre’u i komunikacji międzykulturowej dla samorządowców.

Relacja z październikowych warsztatów dobrych praktyk we współpracy transgranicznej jednostek samorządu terytorialnego.