Specjaliści w dziedzinie archiwizacji, zarządzania dokumentacją w instytucjach UE poszukiwani! Termin składania aplikacji do 16 października.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) ogłosił nabór na stanowiska specjalistów w dziedzinie archiwizacji/zarządzania dokumentacją (Specialists in the field of archivistics/record management) w instytucjach UE: 

 

 

Więcej informacji nt. konkursu można uzyskać na stronie internetowej EPSO.

 

Termin składania aplikacji upływa 16 października br. (do godz. 12.00 w południe czasu obowiązującego w Brukseli).

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych prosi o wysłanie informacji nt. złożonej aplikacji na ww. stanowisko na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

 

Kandydaci powinni zapoznać się z klauzulą informacyjną stanowiącą wykonanie obowiązku określonego w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).