Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płatnych staży w Urzędzie Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC).

Czy myślałeś o kiedykolwiek zostaniu dyplomatą lub szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności? Weź udział w JagiMUN i spróbuj swoich sił w ONZ!

Do 31 października br. istnieje możliwość składania aplikacji na 3-5 miesięczne staże w Europejskim Trybunale Obrachunkowym.

Specjaliści w dziedzinie archiwizacji, zarządzania dokumentacją w instytucjach UE poszukiwani! Termin składania aplikacji do 16 października.

O doświadczenie w międzynarodowym środowisku warto zadbać będąc jeszcze uczniem liceum. Dowiedz się więcej o programie wymiany w USA!

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do składania wniosków w tegorocznej edycji konkursu dla polskich organizacji pozarządowych.

Aplikuj na polsko-niemieckie warsztaty dziennikarskie “Judaizm wczoraj i dziś”. Pisz, badaj i odkrywaj  z grupą młodych dziennikarzy z Polski i Niemiec.

EU-Australia Leadership Forum organizuje w dniach 18-22 listopada 2018 roku w Brukseli Emerging Leaders Forum.

Wszystkim studentom polecamy konkurs o „Nagrodę Schenkera” za najlepsze prace dyplomowe o tematyce związanej z dziedzictwem Żydów polskich.

W dniach 17-19 września zapraszamy na międzynarodową konferencję “Friends, Foes and Familiar Strangers: Reassessing Actorness in Times of the Global (Dis)Order”.

"Zakręć się na karierę" realizowane jest przez studentów prawa i ekonomii z UJ w ramach ogólnopolskiej Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego „Słowacja – bliska i ciekawa”.

Samorząd strategią dla przyszłości – to hasło IV Europejskiego Kongresu Samorządów, który odbędzie się w Krakowie w dniach 26-27 kwietnia.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do II edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii.

Jako partnerzy merytoryczni serdecznie zapraszamy na konferencję Spring Agora Kraków, która odbędzie się w Krakowie w dniach 24-29 kwietnia.

Do 10 kwietnia trwa rekrutacja kandydatów na stanowiska merytoryczne (AD5) prowadzona przez Europejskie Biuro Doboru  Kadr  (EPSO).