Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu #DebataOEuropie na temat migracji, które odbędzie się w poniedziałek 24 września o godz. 16:30.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej i Ośrodek Myśli Politycznej zapraszają na spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej", podczas którego poruszymy temat migracji.

 

Nasi goście: dr Marcin Galent i Stanisław Alwasiak odpowiedzą m.in. na pytania jakie są różnice między migrantami a uchodźcami, przed jakimi wyzwaniami stoi strefa Schengen oraz jaką politykę migracyjną powinna przyjąć Polska. 

 

Termin: 24 października (poniedziałek) godz. 16:30

Miejsce: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie, Pracownia KJ, Rynek Główny 34, oficyna, 3 piętro

 

Polska pozytywnie odniosła się do propozycji Prezydenta Francji z grudnia 2017 r, który zaproponował przeprowadzenie europejskich konsultacji społecznych ws. przyszłości Europy.

Spotkanie będzie stanowić uzupełnienie przeprowadzanych na terenie całej Polski konsultacji obywatelskich i cyklu debat o przyszłości Europy zainicjowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP #DebataOEuropie <https://www.facebook.com/hashtag/debataoeuropie>.

 

 

Zapraszamy!