Zapraszamy do obejrzenia programów "Gość Dnia" i "Kronika" w TVP3 Kraków, w których mowa była o naszej Letniej Szkole Dyplomacji.

21 czerwca w Galerii Zdarzeń Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży odbyła się dyskusja na temat niepodległości Polski z udziałem naszych wolontariuszy.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania "Na północ zwrot! Jaka współpraca z krajami skandynawskimi", które odbyło się 26 kwietnia 2018.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji "Geopolityczne gry na wschodzie Europy", która odbyła się 25 kwietnia w Hotelu Europejskim.

Zdjęcia z finału debat oksfordzkich szkół średnich powiatu bocheńskiego, który odbył się 24 kwietnia 2018 r. w siedzibie RODM Kraków.

W środę 4 kwietnia odbyło się spotkanie z Ambasadorem Karier UE, panią Julią Makulik, która przedstawiła możliwości zatrudnienia w instytucjach UE.

26 marca w siedzibie RODM Kraków odbyło się spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej" pt. Konflikt na Ukrainie - jaka przyszłość?.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z debaty "Unia Europejska - stan gry", która odbyła się 26 lutego w Hotelu Europejskim w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia wideo z debaty "Unia Europejska - stan gry", która odbyła się 26 lutego w Hotelu Europejskim.

Wideo z konferencji "W cieniu Rosji i Nord Stream? Bałtyckie wyzwania geopolityczne", która odbyła się 1 grudnia w Hotelu Europejskim.

Galeria zdjęć z konferencji "W cieniu Rosji i Nord Stream? Bałtyckie wyzwania geopolityczne", która odbyła się 1 grudnia w Hotelu Europejskim.

Film z konferencji z 28 września w Hotelu Europejskim pt. "Niemcy po wyborach: lekarz Unii Europejskiej czy pacjent o nietypowych objawach".

W dniach 28-30 sierpnia w Krakowie odbyła się Letnia Szkoła Dyplomacji, w której wzięli udział licealiści i studenci woj. małopolskiego.

21 czerwca 2017 odbyło się spotkanie z panem ambasadorem Marcinem Nawrotem, Naczelnikiem Wydziału Akademii Dyplomatycznej MSZ.

29 maja w siedzibie RODM Kraków odbyły się warsztaty dla studentów "Polityka zagraniczna w Internecie", prowadzone przez dr. Błażeja Sajduka.