Już w najbliższą niedzielę 1 października, o godz. 17:00 zapraszamy na grę miejską w ramach Europejskiego Dnia Języków.

Gra „Strach się bać” rozpocznie się o godz. 17.00. W grze może uczestniczyć aż 300 śmiałków połączonych w 3-5-osobowe drużyny.
 
W instytutach językowych – Językowych Centrach Wszechświata – czekają na Was lekko szaleni naukowcy oraz Wiedzący posiadający dar znajomości języków obcych – angielskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Właśnie w tych językach trzeba będzie rozmawiać i rozwiązywać zagadki prowadzące do poznania zaklęć. Natomiast w Bezpiecznej Przystani zdobędziecie bezcenne informacje o tych, którzy opuszczą portale.
 
Wygra drużyna, która w ciągu 4 godzin oswoi jak najwięcej Istot Cienia, zachowując przy tym jak najwyższy Stan Ducha. Nagrodami dla trzech najlepszych zespołów będą zaproszenia do restauracji.
 
Na wspólną zabawę zapraszają Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce i Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego oraz krakowscy partnerzy EDJ – Goethe Institut, Włoski Instytut Kultury, British Council, Instytut Austriacki, Instytut Francuski i Instytut Cervantesa.
 
Zgłoszenia do gry będą przyjmowane od 7 do 27 września włącznie, za pośrednictwem formularza  bit.ly/GryEDJ

Więcej informacji na stronie: http://www.edj.krakow.pl/