Drukuj

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dobrych praktyk we współpracy transgranicznej jednostek samorządy terytorialnego.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach dobrych praktyk we współpracy transgranicznej jednostek samorządu terytorialnego dla urzędników zajmujących się współpracą międzynarodową w jednostkach samorządu terytorialnego. Szkolenie odbędzie się 26 października 2016 roku w godz. 11-12.30 w Urzędzie Miasta Proszowice (Adres: ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice).

Współpraca zagraniczna jednostek samorządu terytorialnego może być szansą na zwiększenie atrakcyjności gminy czy powiatu dla inwestorów i nowych mieszkańców, ale także szansą na bardziej efektywną realizację strategii rozwoju. Wiele polskich samorządów może pochwalić się różnorodnymi i wymiernymi osiągnięciami w tej dziedzinie i ich doświadczenia mogą być wykorzystane przez jednostki samorządu, które chcą rozwinąć swoją współpracę międzynarodową. Proponowane przez nas warsztaty mają pomóc w strategicznym planowaniu współpracy międzynarodowej gminy i przedstawić dobre praktyki w tym zakresie występujące w polskich samorządach. 

Program:

Prowadzący:

Czas trwania: 90 min.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przysłanie zgłoszenia (wystarczy imię i nazwisko) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..