20 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej" na temat stosunków polsko-żydowskich.

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych międzynarodową polityką do rejestracji na półroczne seminarium analityczne.

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Polityka dla dorosłych", której gościem był prof. Tomasz Gąsowski, historyk, wykładowca Akademii Ignatianum. 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs na wybór projektanta polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

Zapraszamy na seminarium "Zagadka pułkownika Becka: o stosunkach polsko-niemieckich i deklaracji o niestosowaniu przemocy z 1934".

Zapraszamy na seminarium "Jeden pas, jedna droga - perspektywy współpracy Polski i Chin" dotyczące współczesnych stosunków polsko-chińskich.

Zapraszamy na pierwsze w 2018 roku spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej?" 29 stycznia o godz. 17:30.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ustanowiło 3 główne priorytety polityki zagranicznej na 2018 rok związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

Wraz z College of Europe in Natolin zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie naboru na studia do Kolegium Europejskiego.

Zapraszamy na polityczne podsumowanie wydarzeń w roku 2017 i dyskusję nad trendami roku 2018, która odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym seminarium akademickie, które odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:30.

RODM w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji nowości wydawniczych z zakresu spraw międzynarodowych. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze na studia w Kolegium Europejskim na rok akademicki 2018/2019.

30 listopada zapraszamy wszystkich mieszkańców Wadowic na wykład z cyklu "Spotkania z historią", który wygłosi dr Joanna Lubecka.

1 grudnia zapraszamy na międzynarodową konferencję "W cieniu Rosji i Nord Stream? Bałtyckie wyzwania geopolityczne".

Zapraszamy na szkolenie na temat praktycznych możliwości pozyskania funduszy na realizację projektów dotyczących współpracy rozwojowej.