Zapraszamy do udziału w 2. edycji Letniej Szkoły Dyplomacji, która odbędzie się w Krakowie w dniach 30 lipca - 3 sierpnia br.

MSZ uprzejmie informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej w Międzynarodowym Funduszu Wyszehradzkim na stanowisko Project Manager.

Weź udział w egzaminie kwalifikującym do pracy w Organizacji Narodów Zjednoczonych w ramach programu Young Professionals Programme.

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu weCANdoit! "Niepodległość - wczoraj i dziś" oraz koncert MC HIOBA, które odbędzie się w czwartek 21 czerwca.

Zapraszamy na spotkanie "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej" nt. polityki historycznej w ujęciu polskim, niemieckim i rosyjskim.

Ośrodek Myśli Politycznej zaprasza na debatę Gospodarka i polityka. Trudny przypadek polski w poniedziałek, 28 maja, 16.00-19.30.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej", które odbędzie się 21 maja o godz. 16:00.

Zapraszamy na szkolenie "Savoir-vivre i elementy protokołu dyplomatycznego w działalności samorządowej”, które odbędzie się 5 czerwca w Skawinie.

W czwartek 26 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie na temat polskiej polityki zagranicznej względem krajów skandynawskich.

Zapraszamy na konferencję Geopolityczne gry na wschodzie europy: Kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści? 25 kwietnia o 15:00 w Hotelu Europejskim.

Serdecznie zapraszają na finał debat oksfordzkich szkół średnich, który odbędzie się we wtorek 24 kwietnia w siedzibie RODM!

Zapraszamy na dyskusję o naturze polityki zagranicznej Rosji, która odbędzie się w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 16:00 w RODM Kraków.

5 kwietnia w czwartek zapraszamy na wykład dr. Csaby Törő na temat: Poland and Hungary in the changing European political landscape.

Jeżeli jesteś zainteresowany karierą w instytucjach unijnych, zapraszamy na spotkanie z Ambasadorem Karier UE 4 kwietnia o godz. 17:00!

W poniedziałek 26 marca o godz. 17:00 w siedzibie RODM odbędzie się seminarium naukowe Konflikt na Ukrainie - jaka przyszłość?.

Już 9 marca (piątek) o godz. 13:00 zapraszamy do siedziby RODM na spotkanie informacyjne nt. naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną.