Aktualności

30 listopada odbędzie się już czwarta edycja Europejskiego Kongresu w Obronie Chrześcijan pt. "Europa: Od dyskryminacji do prześladowań?".

W poniedziałek 19 listopada o godz. 17:30 zapraszamy na seminarium dot. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Chin w globalnym układzie sił.

W dniach 12-18 listopada zapraszamy do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Dyplomacji.

16 listopada obchodzony jest Dzień Służby Zagranicznej. MSZ zaprasza na dzień otwarty, którego tematem przewodnim będzie 100-lecie polskiej dyplomacji.

Obserwuj media społecznościowe MSZ, znajdź wpisy oznaczone #DSZ2018, weź udział w konkursie i zostań gościem specjalnym Dnia Służby Zagranicznej.

W poniedziałek 22 października zapraszamy na debatę "Geopolityka i niepodległość. Sprawa polska w grze dyplomatycznej mocarstw w okresie zaborów".

Nabór abstraktów na konferencję  „The impact of rivalry between China, Russia and the United States on security dynamics in Asia, Maghreb and Europe”.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez sieć Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej w ramach cyklu #DebataOEuropie.

Do 14 września trwa nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

MSZ uprzejmie informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej w Międzynarodowym Funduszu Wyszehradzkim na stanowisko Project Manager.

Weź udział w egzaminie kwalifikującym do pracy w Organizacji Narodów Zjednoczonych w ramach programu Young Professionals Programme.

Ośrodek Myśli Politycznej zaprasza na debatę Gospodarka i polityka. Trudny przypadek polski w poniedziałek, 28 maja, 16.00-19.30.